Kontakt SØNDAG

Kontakt SØNDAG
 
Har du spørgsmål, ris eller ros til SØNDAG og vores hjemmeside, eller har du en god idé til en artikel?
Du kan enten skrive en besked til os i feltet nederst på denne side, eller kontakte os via brev, mail, fax eller telefon:
 
Postadresse:
 
SØNDAG
Postboks 420
0900 København C
 
Besøgsadresse:
 
SØNDAG
Havneholmen 33
1561 København V
 
Telefon: +45 72 34 20 00 
Fax: 72 34 20 05
Mailadresse: soendag@soendag.dk
 
Pressemeddelelser
Ønsker du at sende en pressemeddelelse, kan du sende den til soendag@soendag.dk
 
Annoncer i SØNDAG
Vil du indrykke en annonce i SØNDAG eller på vores hjemmeside, kan du kontakte vores annonceafdeling på mediesalg@aller.dk
 
Abonnement
Ønsker du at bestille et abonnement på SØNDAG, eller vil du indberette ændringer til dit nuværende abonnement, så klik her!
 
SØNDAGs redaktion
Ansvarshavende chefredaktør: Stinne Bjerre, Tlf.: +45 72 34 18 05, mail Stinne.Bjerre@soendag.dk
 
Redaktionschef: Karen Ellehøj, Tlf.: +45 72 34 22 81, mail Karen.Ellehoej@soendag.dk
 
Kommerciel redaktør: Ulrika Svedborn Jensen Tlf.: +45 72 34 23 91, mail Ulrika.Jensen@soendag.dk
 
Brevkasseredaktør: Eva Catter, Tlf. +45 72 34 25 20, mail eva.catter@aller.dk
 
Kreativ chef, layout: Elisabeth Schioldann von Eyben, mail: elisabeth.von.eyben@aller.com
 
Souschef, layout: Linda Christiansen, tlf.: +45 72 34 18 21, Linda.Christiansen@aller.dk
 
Mad: Kirstine Krefeld Tlf.: +45 72 34 12 20, mail kirstine.krefeld@aller.com
 
Mode: Anne Kjøge, Tlf.: +45 72 34 22 87, mail Anne.Kjoge@aller.com
 
Skønhed: Vibeke Nielsen, Tlf.: +45 72 34 23 06, mail: Vibeke.Nielsen@aller.com
 
Have- og kultur: Dorthe Liljensøe, Tlf.: +45 72 34 18 09, mail dorthe.liljensoe@soendag.dk
 
Rejser: Karna Bunk, Tlf.: +45 50 76 18 24, mail Karna@aller.com og Anne Kjøge, Tlf.: +45 72 34 22 87, mail Anne.Kjoge@aller.com
 
Sundhed: Elisabeth Wille, Tlf.: +45 72 34 18 27, mail Elisabeth.Wille@soendag.dk
 
Bolig: Britt Endicott, Tlf.: +45 72 34 19 89, mail britt.endicott@aller.com
 
Idésiderne: Charlotte Carlsen Tlf.: +45 72 34 18 13, mail charlotte.carlsen@soendag.dk
 
Skriv til vores brevkasser:
 
Nikoline Werdelin: nikoline@soendag.dk 
 
Antik og gamle fund: sabrina@soendag.dk 
 
Nyt Look
 
Ønsker du at komme i betragtning til et Nyt Look, kan du læse mere her!  
 

Har du kommentarer, ris eller ros - så skriv til os her: